› Reklama

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Jeżeli chcesz kupić reklamę w witrynie HityMp3.com  to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. lub bezposredni email: santyczny[at]gmail.com (zamiast [at] @). Jako strona internetowa możemy zaoferować umieszczenie na naszym portalu:

  • reklamy w postaci banera
  • reklamy w postaci buttona
  • reklamy w postaci artykułu sponsorowanego
  • niestandardowe formy reklamy

Odpisujemy w ciągu 48h.

W przypadku chęci zakupu reklamy prosimy o napisanie, jaki produkt państwo chą reklamować, jakie formy reklamy państwa interesują i jaki czas ich emisji. Nie sprzedajemy reklam w formie linków, nie wymieniamy sie linkami itd.

Wszystkie pytania prosimy kierować poprzez dział Kontakt.

Często szukając darmowej, klubowej muzyki mp3, mamy problemy z odnalezieniem szukanej nuty. Dzieję się tak bo powstaje coraz więcej portali, które zamiast umożliwić faktycznie pobieranie mp3, naciągają nas na różne subskrypcje sms, często płatne, jak pokazuje czas taki download mp3 wyczyści nas z pieniedzy a nie sprawi tego, że faktycznie pobierzemy te utwory mp3.

Dajemy Wam alternatywę, coś wspaniałego możliwość pobierania utworów mp3 za darmo i bez limitów. Zamieszczamy na portalu same utwory godne uwagi, co za tym idzie nie znajdziesz u nas syfu, nasza wyszukiwarka mp3 przeszukuje tylko konkretne utwory, muzykę, która jest w najlepszej jakości, i najlepszej wersji, wszystko bez nabijania w butelkę.

Słowa kluczowe: download mp3, darmowe mp3, pobierz mp3 za darmo, hity 2018, wyszukiwarka mp3