› Regulamin

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z portalu internetowego hitymp3.com zlokalizowanego pod adresem www.hitymp3.com.

Poprzez akceptację Regulaminu Użytkownik deklaruje, że zapoznał się z jego treścią i zobowiązuje się do przestrzegania jego zasad.

1. Wszystkie utwory mp3 umieszczone na stronie widniejącej pod adresem www.hitymp3.com, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Od momentu ściągnięcia na dysk pliku należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.

2. Zamieszczone na tej stronie pliki nie zostały wrzucone na serwer przez autorów – są one własnością osób trzecich. Ten serwis gromadzi jedynie linki do mp3 i teledysków, ogólnodostępnych w internecie. Pliki pobierane są w celach testowych (lub informacyjnych). Oglądając stronę oświadczasz, ze przeczytałeś/aś powyższą informację i zgadzasz się z nią. Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do serwisu. Jeżeli nie akceptujesz warunków natychmiast opuść tą stronę!

3. Osoba, która nabyła oryginalna płytę z muzyka w ramach obowiązującego tzw. dozwolonego użytku osobistego może sobie ja przerobić na mp3, wgrać do odtwarzacza mp3, zrobić kopie zapasowa płyty jak również pożyczyć osobom bliskim pozostających w stosunkach towarzyskich (rodzina, przyjaciele).

4. Polskie prawo przewiduje, ze możemy na własny użytek korzystać z utworów już rozpowszechnionych bez zgody twórcy. Nie popełnicie zatem przestępstwa, ściagając muzykę z internetu i słuchając jej później do woli. Możecie nawet zaprosić przyjaciół i zrobić małą imprezkę – wciąż nie będziecie wykraczać poza granice prawa. No chyba, że odkręcicie regulator głośności na maksimum i sąsiedzi wezwą policję, ale za mp3 Was nie zamkną.
– Czy mogę w takim razie stworzyć stronę z odsyłaczami do nielegalnych plików mp3 na innych serwerach? Tak, nikt nie zrobi ci z tego powodu krzywdy. (artykuł pobrany ze strony: http://www.pcworld.pl/artykuly/4908.html)

5. Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej tą funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz wejść na ta stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. Jeśli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995) co będzie oznaczało, ze nie możesz rościć praw do odłączenia naszych isp(s), ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z tą stroną włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tą stronę internetowa odwiedzają.

6. Wszystkie utwory, które zawarte są na tej stronie stanowią integralna część tego serwisu i prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych dla szeroko pojętego powszechnego dobra społecznego. Mają one zachęcić Was do zakupienia całego albumu danego artysty. Pliki tutaj umieszczane są tylko i wyłącznie przeznaczone do użytku osobistego autorów serwisu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów. Wchodząc tutaj podporządkowujesz się wyżej wymienionym zasadom i będziesz starał się ich przestrzegać. Pamiętaj, ściągasz na własna odpowiedzialność. MP3 skasuj po upływie 24 h!

Materiały/linki znajdujące się na tej stronie są tylko i wyłącznie własnością: – HITY Mp3 – kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody administracji serwisu oraz autorów praw autorskich – zabronione.

Często szukając darmowej, klubowej muzyki mp3, mamy problemy z odnalezieniem szukanej nuty. Dzieję się tak bo powstaje coraz więcej portali, które zamiast umożliwić faktycznie pobieranie mp3, naciągają nas na różne subskrypcje sms, często płatne, jak pokazuje czas taki download mp3 wyczyści nas z pieniedzy a nie sprawi tego, że faktycznie pobierzemy te utwory mp3.

Dajemy Wam alternatywę, coś wspaniałego możliwość pobierania utworów mp3 za darmo i bez limitów. Zamieszczamy na portalu same utwory godne uwagi, co za tym idzie nie znajdziesz u nas syfu, nasza wyszukiwarka mp3 przeszukuje tylko konkretne utwory, muzykę, która jest w najlepszej jakości, i najlepszej wersji, wszystko bez nabijania w butelkę.

Słowa kluczowe: download mp3, darmowe mp3, pobierz mp3 za darmo, hity 2018, wyszukiwarka mp3